تمامی خصوصیات موتورهای موجود همراه با تصاویر مربوط و حدود قیمت و سایر مطالب پیرامون موتور سیکلت
 

سلام دوستان

 

 

امروز قیمت چند مدل از موتور سیکلت های صفر و مدل ۹۰ مطرح در بازار را جویا شدم که البته همگی فقط شامل قیمت خود موتور سیکلت بوده و بیمه شامل این قیمت نخواهد بود :

 

۱ ) موتور سیکلت باجاج پالس ۲۲۰ سی سی : ۲۹۵۰۰۰۰ تومان

۲) موتور سیکلت باجاج پالس ۱۸۰ سی سی چراغ گرد جدید : 2۴۵۰۰۰۰ تومان

۳) موتور سیکلت تی وی اس آپاچی ۱۸۰ سی سی : 2۵۰۰۰۰۰ تومان

۴) موتور سیکلت هیوسانگ ۲۵۰ سی سی : ۷۰۰۰۰۰۰ تومان !

 

البته چندین مدل موتور داخلی و خارجی جدید نیز جزو موتور هایی بودند که نظر منو جلب کردند و برخی از اون ها به شرح زیر بودند :

 

۱) موتور سیکلت نخست ZXR کاوازاکی 250 سی سی است که کاملا مشخص است دست دوم است ولی با دستکاری کیلومتر آن به نام صفر کیلومتر !! و با قیمت 16 میلیون تومان به رنگ های سبز و آبی به صورت انبوه وارد شده که  طبق گفته ای این موتورها مدت ها در پارکینگ گمرک خوابانده شده بوده و به تازگی اجازه و مجوز ترخیص و پلاک گذاری پیدا کرده اند و حالا به قیمت فضایی به ملت فروخته میشوند تا رقیبی سر سخت برای هیوسانگ هم حجم باشند که شاید ارزش پولی که دارند را نسبت به هیوسانگ داشته باشند .

 

 

 

2) موتور سیکلت دوم یاماها 135 سی سی اسکوتری با ظاهری بسیار کودکانه و مونتاژ تایلند بود که با قیمت نزدیک به 3 میلیون تومان وارد شده و فاقد هرگونه پشتیبانی لوازم یدکی میباشد ولی مدلی بسیار جالب بود که به صورت آزمایشی برای سنجش بازار مصرف وارد شده است .

 

3) موتور سیکلت کاوازاکی 900 سی سی مدل 2003 که با قیمت نجومی 23 میلیون تومان در بازار موجود است ولی ..... ( خودتون میدونید ! )

 

4) و نهایتا هندا های خوش رکاب ولی کودکانه ویو که با وجود دست دوم بودن تا 3 میلیون تومان برای فروش در بازار موجودند .

 

بازار موتور سیکلت به دلیل شروع فصل موتور-سوار ی و با اهمیت تر شدن سوخت و البته استقبال مردم از آن نسبت به چند سال قبل تکانی اساسی خورده و حالا هم با آزاد شدن تردد موتور سیکلت های 250 سی سی و ورود محصولات رده استاندارد خارجی در این حجم شاهد رقابتی میان تولیدات با کیفیت خارجی خواهیم بود . رقابتی که شاید فقط در انحصار افرادی با درآمد های خاص باشد .

 

امیدوارم از این پست بهره کافی را برده باشید

 

 

موفق باشید و فعلا

یا علی

 

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم تیر ۱۳۹۰ساعت 3:23  توسط حامد  |